We are a leading Wholesale Distributor of 10lu somatropin human growth hormone injection, 2mg fragment goldbond injection, 2mg anabolic monster cjc-1295 without dac injection, 10mg d bol xr methandrostenolone tablets, 2mg hexarelin growth hormone releasing hexapeptide injection and 100lu geriostim aqua recombinant human growth hormone pen from New Delhi, India.
₹ 13000 / Vial Get Latest Price
| Strength | 10 I.U |
| Brand Name | HGH |
| Manufacturer | Soviat Russian Pharmaceuticals |
| Usage/Application | Is used to replace growth hormone |
| Packaging Type | Vails |
| Injectable Form | Lyophilized Powder |
| Injection Site | Intramuscular |
Minimum order quantity: 1 Vial
₹ 13999 / Box Get Latest Price
| Brand | Fragment |
| Packaging Size | 10 Vial |
| Age Group | Adult |
| Usage/Application | Muscle Building |
| Prescription/Non prescription | Non prescription |
| Packaging Type | Box |
Minimum order quantity: 1 Box
₹ 4000 / Vial Get Latest Price
| Usage/Application | Muscle Building |
| Brand | CJC |
| Packaging Size | 10ml |
| Form | Injection |
| Packaging Type | Box |
| Manufactured By | Anabolic Monster |
₹ 1000 / Box Get Latest Price
| Packaging Size | 100 Tablets |
| Packaging Type | Box |
| Brand Name | D-Bol XR |
| Usage/Application | It is also used non-medically for physique- and performance-enhancing purposes. |
| Type Of Medicines | Allopathic |
| Dose | 10 mg |
| Form | Tablets |
₹ 7500 / Vial Get Latest Price
| Age Group | Adult |
| Brand | Hexarelin |
| Packaging Size | 10ml |
| Form | Injection |
| Usage | To treat Growth Hormone Deficiency (GHD) |
| Packaging Type | Box |
| Manufactured By | Anabolic Monster |
| Medicine Type | Allopathic |
₹ 11500 / Box Get Latest Price
| Brand | Geriostim Aqua |
| Packaging Size | 3 ml |
| Injectable Form | Liquid |
| Manufacturer | Thaiger Pharma |
| Usage | To treat Growth Hormone Deficiency (GHD) |
| Dose | 100 IU |
| Packaging Type | Box |
Synthetic form human growth hormone made with recombinant DNA technology used by bodybuilders to gain muscular mass, burn fat, increase bone density and energy
₹ 10000 / Vial Get Latest Price
| Age Group | Adult |
| Usage/Application | Muscle Building |
| Brand | PEG-MGF |
| Packaging Size | 5ml |
| Form | Injection |
| Packaging Type | Box |
| Manufactured By | Bond Gold |
RADHEY (COO)
Vanquiish Nutrition India
Floor First, House No.8, Block-B, Sector-11, Rohini
New Delhi - 110085, Delhi, India