We are a leading Wholesale Distributor of 250mg c ject testosterone cypionate injection, 250mg duradexx nandrolone decanoate injection, 100mg finexal trenbolone acetate injection, 300mg test e testosterone enanthate injection, 250mg test c testosterone cypionate injection and 250mg deca nandrolone decanoate injection from New Delhi, India.
₹ 2000 / Vial Get Latest Price
| Strength | 250mg/ml |
| Usage/Application | Muscle Building |
| Brand | C Ject |
| Packaging Size | 1ml |
| Form | Liquid |
| Packaging Type | Box |
Minimum order quantity: 1 Vial
₹ 2400 / Box Get Latest Price
| Manufacturer | Thaiger Pharma |
| Usage/Application | Muscle Building |
| Brand | Duradexx |
| Packaging Type | Box |
| Packaging Size | 1ml |
| Composition | Nandrolone |
₹ 3500 / Box Get Latest Price
| Strength | 100 mg |
| Manufacturer | Thaiger |
| Usage/Application | Muscle Building |
| Brand | Finexal |
| Packaging Type | Box |
| Packaging Size | 1ml |
Minimum order quantity: 1 Box
Trenbolone Acetate is a well-known steroid that increases muscle mass. That is why sportsmen usually use this drug to build up physique.
₹ 1500 / Vial Get Latest Price
| Strength | 300mg |
| Usage/Application | Muscle Building |
| Brand | Test E |
| Pack Type | Box |
| Packaging Size | 10 ml |
| Form | Liquid |
| Grade | A |
Minimum order quantity: 1 Vial
₹ 2200 / Vial Get Latest Price
| Strength | 250 mg/ml |
| Usage/Application | Muscle Building |
| Brand | Test C |
| Medicine Type | Injection |
| Packaging Size | 10ml |
| Packaging Type | Box |
Minimum order quantity: 1800 Vial
₹ 2000 / Vial Get Latest Price
| Strength | 250 mg |
| Packaging Size | 10ml |
| Treatment | Treatment of chronic infections, recovery after extensive surgery or severe |
| Composition | Nandrolone |
| Brand | Deca |
| Form | Injection |
Minimum order quantity: 2000 Vial
₹ 7000 / Vial Get Latest Price
| Usage/Application | Increase In Strength |
| Brand | SuperTren |
| Packaging Size | 10 ml |
| Form | Injection |
| Packaging Type | Vial |
| Dose | 250mg |
₹ 2000 / Vial Get Latest Price
| Dose/Strength | 100 mg |
| Packaging Size | 1 Vial of 10 ml |
| Packaging Type | Box |
| Usage/Application | Clinical, Hospital |
| Manufactured By | Thaiger Pharma |
| Medicine Type | Allopathic |
| Form | Suspension |
| Brand | Aquator |
₹ 3500 / Box Get Latest Price
| Strength | 10 mg |
| Packaging Size | 100 Tablets |
| Packaging Type | Box |
| Brand | Anavar |
| Form | Tablets |
| Treatment | Help you regain weight or muscle after you have weight loss due to surgery, trauma |
₹ 2000 / Vial Get Latest Price
| Dose/Strength | 250 mg |
| Packaging Size | 10 Ampoules of 1 ml |
| Brand Name | Retostyl |
| Manufacturer | Thaiger Pharma |
| Packaging Type | Box |
| Composition | Testosterone |
₹ 2400 / Vial Get Latest Price
| Strength | 250 mg |
| Packaging Size | 10*1ml |
| Packaging Type | Ampoule |
| Brand | Duradexx |
| Manufacturer | Thaiger Pharma |
| Usage/Application | To Treat Osteoporosis |
| Form | Injection |
₹ 3500 / Vial Get Latest Price
| Strength | 400 mg |
| Packaging Size | 10*1ml |
| Packaging Type | Ampoule |
| Brand | Dexadur |
| Injectable Form | Liquid |
| Manufacturer | Thaiger Pharma |
| Usage/Application | To Treat Osteoporosis |
₹ 2200 / Piece Get Latest Price
| Strength | 250 mg |
| Packaging Type | Vial |
| Usage/Application | Treat males whose bodies do not make enough natural testosteron |
| Form | Injection |
| Brand | Cypo Tech |
| Composition | Testosterone |
₹ 3800 / Vial Get Latest Price
| Strength | 100 mg |
| Usage/Application | Muscle Building |
| Packaging Size | 10 ml |
| Packaging Type | Vial |
| Brand | Tren h Tech |
| Manufacturer | Puretech Pharma |
₹ 2500 / Vial Get Latest Price
| Strength | 300 mg |
| Packaging Size | 10*1ml |
| Packaging Type | Vial |
| Composition | Nandrolone Decanoate 300 mg |
| Brand | Deca-Tech |
| Shelf Life | 24 Months |
₹ 1500 / Piece Get Latest Price
| Brand | Cypio Bax |
| Medicine Type | Injection |
| Composition | Testosterone Cyponate |
| Injectable Form | Liquid |
| Packaging Size | 10 ml |
| Packaging Type | Box |
| Dose | 300Mg |
₹ 3500 / Vial Get Latest Price
| Packaging Type | Box |
| Packaging Size | 10ml |
| COMPOSITION | Trenbolone |
| Usage/Application | Increasing muscularity, strength and fat loss |
| Brand | Tren ACE |
| Physical Form | Liquid |
Minimum order quantity: 1 Vial
₹ 3900 / Vial Get Latest Price
| Usage/Application | Muscle Building |
| Brand | Medi Mix 6 |
| Packaging Size | 10 ml |
| Form | Injection |
| Packaging Type | Box |
| Strength | 500 mg |
| Manufactured By | Meditech |
₹ 3700 / Vial Get Latest Price
| Usage/Application | Muscle Building |
| Brand | Tren H |
| Packaging Size | 10 ml |
| Form | Injection |
| Packaging Type | Box |
| Strength | 75 mg |
| Manufactured By | Gold Bond |
₹ 12500 / Box Get Latest Price
| Packaging Size | 3ml |
| Brand | Geriostim |
| Usage | To treat Growth Hormone Deficiency (GHD) |
| Dose | 100lu |
| Form | Injection |
| Packaging Type | Pen |
| Pack Type | Box |
Minimum order quantity: 1 Box
₹ 4500 / Vial Get Latest Price
| Usage/Application | Muscle Building |
| Brand | Tri Tren 225 |
| Packaging Size | 10 ml |
| Form | Injection |
| Packaging Type | Vials |
| Strength | 225 mg |
₹ 2200 / Vial Get Latest Price
| Usage/Application | Used mainly in the treatment of low testosterone levels in men |
| Packaging Size | 10 ml |
| Brand Name | Test Enan |
| Manufacturer | Anabolic Monster |
| Form | Injection |
| Packaging Type | Box |
| Strength | 300 mg |
₹ 4800 / Vial Get Latest Price
| Usage/Application | Increase In Strength |
| Brand | Rippex |
| Packaging Size | 10 ml |
| Form | Injection |
| Packaging Type | Box |
| Strength | 225 mg |
It has an active life of 2-3 days. If you are looking to increase your lean, hard muscle mass while retaining strength and losing body
₹ 3800 / Box Get Latest Price
| Strength | 100 mg/ml |
| Packaging Type | Vial |
| Brand | Prima Tech |
| Packaging Size | 10 ml Vial |
| Manufacturer | Puretech Pharma |
| Usage | Treat anaemia caused due by bone marrow failure |
₹ 2800 / Box Get Latest Price
| Manufacturer | Thaiger Pharma |
| Usage/Application | Muscle Building |
| Brand | Remastril |
| Form | Injection |
| Packaging Size | 1ml |
| Pack Type | Box |
Minimum order quantity: 1 Box
₹ 2400 / Box Get Latest Price
| Strength | 250 mg |
| Usage/Application | Inflammation Reduction |
| Packaging Type | Box |
| Brand | Veboldex |
| Packaging Size | 1ml x10 Ampoule |
| Composition | Boldenone Undecylenate |
Minimum order quantity: 1 Box
₹ 1200 / Vial Get Latest Price
| Strength | 150mg |
| Usage/Application | Muscle Building |
| Brand | Test Prop |
| Packaging Size | 10 ml |
| Packaging Type | Box |
| Form Of Medicine | Liquid |
| Grade | Grade A |
Minimum order quantity: 1 Vial
₹ 2400 / Box Get Latest Price
| Dose/Strength | 250 mg |
| Usage/Application | Muscle Building |
| Brand | Equi |
| Packaging Size | 10 ml |
| Packaging Type | Box |
| Form | Injection |
| Manufactured By | Anabolic Monster |
₹ 8000 / Box Get Latest Price
| Strength | 2 mg |
| Packaging Type | Box |
| Packaging Size | 10ml |
| Shelf Life | 24month |
| Brand | MGF |
| Manufactured By | Anabolic Monster |
₹ 3500 / Box Get Latest Price
| Dose/Strength | 250 mg |
| Usage/Application | Muscle Building |
| Brand | Equipose |
| Packaging Size | 10 ml |
| Packaging Type | Box |
| Form | Injection |
| Manufactured By | Meditech |
₹ 2200 / Vial Get Latest Price
| Dose/Strength | 250 mg |
| Packaging Type | Box |
| Packaging Size | 10 ml |
| Usage/Application | Treatment with Sustanon 250 results in an improvement of testosterone deficiency symptoms. |
| Form | Injection |
| Manufactured By | 3rd Degree |
₹ 2000 / Vial Get Latest Price
| Strength | 250 mg |
| Usage/Application | Muscle Building |
| Brand | SU |
| Packaging Size | 1ml |
| Form | Liquid |
| Pack Type | Box |
Minimum order quantity: 1 Vial
₹ 1500 / Vial Get Latest Price
| Strength | 100 mg |
| Brand | PropTech |
| Composition | Testosterone HCl |
| Pack Size | 10ml |
| Manufacturer | Pure Tech |
| Treatment | Uin the treatment of male hypogonadism |
₹ 3000 / Box Get Latest Price
| Packaging Type | Vial |
| Brand | Primogen |
| Packaging Size | 10 ml |
| Dose | 100 mg |
| Usage | Treat anaemia caused due by bone marrow failure |
| Manufactured By | Enhanced RX |
| Medicine Type | llopathic |
₹ 3500 / Vial Get Latest Price
| Usage/Application | Inflammation Reduction |
| Brand | Super Test |
| Packaging Size | 10 ml |
| Form | Injection |
| Packaging Type | Box |
| Strength | 450 mg |
₹ 3500 / Box Get Latest Price
| Usage/Application | Muscle Building |
| Brand | Veboldex |
| Packaging Size | 10 Ampules of 1 ml |
| Packaging Type | Box |
| Form | Injection |
| Strength | 400 mg |
| Manufactured By | Thaiger Pharma |
₹ 23000 / Vial Get Latest Price
| Usage/Application | Muscle Building |
| Brand | Follistatin 344 |
| Packaging Size | 3ml |
| Form | Injection |
| Packaging Type | Box |
| Manufactured By | Gold Bond Labs |
| Use | Single-chain Gonadal Protein |
₹ 3000 / Box Get Latest Price
| Packaging Type | Vial |
| Strength | 300 mg |
| Packaging Size | 1ml |
| Brand | Equigen |
| Storage Temperature | Cool & Dry Place |
| Form | Injection |
₹ 2999 / Vial Get Latest Price
| Usage/Application | Muscle Building |
| Brand | Triblend Tmt |
| Packaging Size | 1ml |
| Form | Injection |
| Manufactured by | ERX |
| Packaging Type | Bottle |
₹ 4000 / Vial Get Latest Price
| Usage/Application | Muscle Building |
| Brand | Trenbol-S100 |
| Packaging Size | 10 ml |
| Form | Suspension |
| Packaging Type | Box |
| Strength | 100 mg |
RADHEY (COO)
Vanquiish Nutrition India
Floor First, House No.8, Block-B, Sector-11, Rohini
New Delhi - 110085, Delhi, India