Our product range includes a wide range of 40mcg clenbuterol hcl tablets, 72lu humatrope injection, 60 iu ototropin hgh somatropin injection, 2mg human grown hormone fragment injection, 15mg aromasin exemestane tablets and 5mg mutant yk11 capsules.
₹ 2000 / Box Get Latest Price
| Strength | 40 mcg |
| Packaging Size | 100 Tablets |
| Packaging Type | Box |
| Brand Name | Clenbuterol |
| Manufacturer | Meditech |
| Treatment | Weight loss supplement. |
₹ 14500 / Box Get Latest Price
| Brand | Humatrope |
| Packaging Type | Box |
| Packaging Size | 1 Vial |
| Manufacturer | Eili lily |
| Usage | To treat Growth Hormone Deficiency (GHD) |
| Prescription/Non-Prescription | Prescription |
| Dose | 72iu |
| Condition | New |
₹ 13500 / Vial Get Latest Price
| Packaging Type | Box |
| Packaging Size | 10ml |
| Usage | To treat Growth Hormone Deficiency (GHD) |
| Dose | 60 IU |
| Medicine Type | Allopathic |
| Form | Injection |
₹ 7500 / Box Get Latest Price
| Brand | HGH Fragment |
| Packaging Type | Box |
| Packaging Size | 10ml |
| Injectable Form | Liquid |
| Manufacturer | Anabolic Monster |
| Usage | To treat Growth Hormone Deficiency (GHD) |
| Dose | 2mg |
In addition to tissue growth promotion, hGH modulates body fat composition as well as carbohydrate and protein metabolism.15 In adipose tissue,
₹ 2800 / Box Get Latest Price
| Dose/Strength | 50 mg |
| Packaging Size | 50 Tablets |
| Packaging Type | Box |
| Form | Tablet |
| Brand Name | Aromasin |
| Manufacturer | Gold Bond |
| Type Of Medicines | Allopathic |
| Strength | 15 mg |
₹ 4000 / Box Get Latest Price
| Packaging Size | 60 Capsules |
| Packaging Type | Bottle |
| Form | Capsules |
| Brand | Mutant YK11 |
| Dose | 5mg |
| Usage | Improve Lean Muscle Mass |
₹ 1200 / Box Get Latest Price
| Strength | 4 I.U |
| Brand Name | Eutropin |
| Manufacturer | LG Cipla |
| Packaging Type | 4iu |
| Usage | To treat Growth Hormone Deficiency (GHD) |
| Injection Site | Intramuscular |
Minimum order quantity: 1 Box
₹ 8900 / Vial Get Latest Price
| Packaging Size | 10 ml |
| Brand | Sermorelin |
| Form | Injection |
| Usage | To treat Growth Hormone Deficiency (GHD) |
| Packaging Type | Box |
| Manufactured By | Anabolic Monster |
₹ 4000 / Vial Get Latest Price
| Usage/Application | Muscle Building |
| Brand | Wini 100 |
| Packaging Size | 10 ml |
| Form | Injection |
| Packaging Type | Box |
| Strength | 100 mg |
₹ 8000 / Box Get Latest Price
| Usage/Application | Muscle Building |
| Brand | Myostatin |
| Packaging Size | 10 ml |
| Form | Injection |
| Packaging Type | Box |
| Dosage | 1 mg |
RADHEY (COO)
Vanquiish Nutrition India
Floor First, House No.8, Block-B, Sector-11, Rohini
New Delhi - 110085, Delhi, India