Pioneers in the industry, we offer 200mg finarex trenbolone enanthate injection, 40mcg astralean clenbuterol hydrochloride tablets, 250mg nandrobolin nandrolone decanoate injection usp, 3.33mg am somatropin recombinant human growth hormone injection, 100 mg aquator testosterone injection and 2mg frag 176-191 human growth hormone fragment injection from India.
₹ 4000 / Vial Get Latest Price
| Strength | 200 mg |
| Usage/Application | Muscle Building |
| Brand | Finarex |
| Packaging Type | Vial |
| Manufacturer | Thaiger Pharma |
| Form | Injection |
| Packing Size | 10 Ampoule of 1 ml |
₹ 1200 / Box Get Latest Price
| Strength | 40 mcg |
| Packaging Size | 50 Scored Tablets |
| Packaging Type | Box |
| Brand Name | Astralean |
| Manufacturer | Alpha Pharma |
| Form | Tablets |
₹ 2000 / Vial Get Latest Price
| Strength | 250 mg |
| Packaging Size | 10*1ml |
| Packaging Type | Ampoule |
| Brand | Nandrobolin |
| Manufacturer | Alpha Pharma |
| Usage/Application | To Treat Osteoporosis |
| Shelf Life | 24 Months |
| Form | Injection |
₹ 8900 / Vial Get Latest Price
| Brand | AM-Somatropin |
| Packaging Type | Pen |
| Packaging Size | 10ml |
| Injectable Form | Liquid |
| Manufacturer | Anabolic Monster |
| Usage | To treat Growth Hormone Deficiency (GHD) |
| Medicine Type | Allopathic |
₹ 1800 / Vial Get Latest Price
| Age Group | Adult |
| Usage/Application | Muscle Building |
| Brand | Aquator |
| Packaging Size | 1ml |
| Form | INjection |
| Packaging Type | Box |
₹ 7500 / Box Get Latest Price
| Packaging Type | Box |
| Packaging Size | 5 Vials |
| Injectable Form | Liquid |
| Brand | FRAG |
| Manufacturer | Thaiger Pharma |
| Usage | To treat Growth Hormone Deficiency (GHD) |
| Form | Injection |
₹ 3500 / Bottle Get Latest Price
| Packaging Size | 120 Capsules |
| Packaging Type | Bottle |
| Form | Capsules |
| Brand | Slin |
| Shelf Life | 24 Month |
| Treatment | Potent glucose disposal agent (GDA) designed to help partition carbohydrate absorption in the body |
₹ 4000 / Vial Get Latest Price
| Age Group | Adult |
| Packaging Type | Vial |
| Usage/Application | Muscle Building |
| Brand | Bulk Tech |
| Packaging Size | 10ml |
| Dose | 500mg |
₹ 4000 / Vial Get Latest Price
| Usage/Application | Muscle Building |
| Brand | Cutting Edge |
| Packaging Size | 10 ml |
| Form | Injection |
| Packaging Type | Box |
| Strength | 400 mg |
RADHEY (COO)
Vanquiish Nutrition India
Floor First, House No.8, Block-B, Sector-11, Rohini
New Delhi - 110085, Delhi, India